Velké cvičení Žabiček v SOKOLOVNĚ

Obléknout, batůžek na záda a jdeme cvičit. Už se všichni moc těšíme. Někteří z nás v SOKOLOVNĚ ještě vůbec nebyli. O to bylo dnešní cvičení napínavější. Po převlečení jsme se v tělocvičně jako správní sportovci pozdravili. Ozvalo se hlasité "Děti nazdar" a odpověď dětí "Zdar".            Nejdříve si kluci a holčičky rozehřáli své tělíčko - během a poskoky. Následovala rozcvička - to si procvičili celé tělo. Paní učitelky připravily pro děti překážkovou dráhu. Děti měly za úkol zdolávat překážky např.lezením, přelézáním a chůzí s upažením. Žíněnku využily k převalům stranou. Cvičení na ribstoli se dětem také líbilo. I když ... někdo při tom překonával malinký strach :). Na závěr jsme si s chutí zahráli hru s míčem Na Palečka a obra.

A už nás čekala cesta zpět do naší školky. Ale do SOKOLOVNY se zase někdy rádi podíváme.

Štěpánka Kočárková

• další fotografie najdete v sekci FOTOGALERIE

21. února 2019