Vánoční pohádka v Medvídkách

Za Medvídky přijela milá návštěva - divadélko - s vánoční pohádkou. Také Zajíčci a Žabky se k nám na ni přišli podívat.

Anděl a Andělka s milou tváří a bílými kudrnatými vlasy si děti hned získali. Společně s dětmi nazdobili malý vánoční stromeček, házeli si třpytivými koulemi, tančili a zpívali koledy a zimní písničky. Dozvěděli jsme se, že ve všech zemích nechodí Ježíšek, ale někde dárečky roznáší Santa, Děduška Maroz nebo dokonce koza. Andělíčci dětem připomněli,že je už nejvyšší čas napsat nebo nakreslit svá přání, co by chtěly najít pod stromečkem a dát je za okno. A co hlavně, že Vánoce nejsou jenom o dárcích, ale o lásce, porozumění a o tom, že můžeme být všichni spolu. Andělka nám do dlaně nasypala trochu hvězdného prachu a mohli jsme tak svá tajná přání fouknutím poslat do světa. Odměnou na konci bylo pro andělíčky to, že děti na konci samy od sebe řekly: ,,To bylo krásné".....

Tak šťastné a veselé Vám všem.

Iva Hrazdírová

30. listopadu 2018