Mlsní Zajíčci

Než jsme se nadáli, sluníčko nám utíká někde do dáli a je tady opět podzim. S tímto ročním obdobím se v mateřské škole učíme poznávat dary podzimu ovoce a zeleniny,  které dodávají našemu tělu spoustu potřebných vitamínů.

Nicméně najdou se děti, kterým ovoce ani zelenina moc nechutná a je potřeba je vhodnou motivací zkusit nalákat alespoň k ochutnávce těchto zdravých produktů naší přírody. Proto jsme si uspořádali ochutnávku z donesených produktů, od některých rodičů, se zavázanýma očima. I tak ale některé děti prostě neochutnaly. Po ochutnávce si ale vybraly sami z talířků a po ovoci a zelenině se jen zaprášilo.

Ve výtvarné výchově jsme si společně vytvořili jabloňku, práce se nám moc líbila.

Jitka Kmohanová

16. října 2018