Vánoční dílničky a besídka u Zajíčků

Rčení, že 13 je nešťastné číslo, rozhodně nesdílí třída Zajíčků. Nám se naopak tento den krásně vydařil. Nejprve jsme si s rodiči nebo babičkami, dokonce se objevil i dědeček, vyrobili krásnou lucerničku. Zdobení se meze nekladly. Jelikož jsme šikovní a pilní, nazdobili jsme si ještě vánočního kapříka.

Aby zdobení nebylo jen pro "návštěvníky", nazdobily se děti svůj malý stromeček, při písničce Můj milý Ježíšku.

Poté se naši malí Zajíčci čertíci na malou chvilku, což je velká škoda :-), proměnili v andílky a zazpívali jsme a zarecitovali krátké vánoční pásmo.

Děti rodičům předaly portrét Ježíška  a vánoční přáníčko.

Rodiče se sešli opravdu ve velkém počtu, společně jsme si vychutnali cukroví a kávičku, poklábosili si o dětech i o životě.

Moc děkujeme za vánoční příspěvky na dárky pro děti. Měly opravdu velkou radost, že jim Ježíšek přinesl oč si napsaly.

PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A POHÁDKOVÝ NOVÝ ROK.

Jitka Kmohanová

20. prosince 2017