Berušky v Sokolovně

V posledním listopadovém týdnu jsme se vydali do Sokolovny, abychom si zacvičili ve velkém prostoru. Začali jsme nástupem a pak jsme se proběhli po celé ploše. Hned první hra „Mrazivá koule“ nenechala děti zahálet, protože se musely vyhýbat velkému kutálejícímu se míči. Pak si už všechny děti vzaly malé míče, trénovaly házení a chytání samostatně, ve dvojicích i o zeď a na pohyblivý terč – opět velký míč.

Vyzkoušeli jsme si lezení na žebřiny, ti nejzdatnější vylezli až nahoru, což ostatní děti ocenily potleskem. To je také motivovalo při opakovaném lezení k zdolání větší výšky. Poslední hra proměnila některé děti v domečky a jiné v myšky, které se po proběhnutí do domečku schovaly. Při závěrečné relaxaci jsme si konečně na chvilku odpočinuli na žíněnkách. Tak sportu ZDAR!

Lucie Strnadelová

29. listopadu 2017