Sportovci ze Žabiček

V tomto týdnu si cvičení v místní SOKOLOVNĚ užívaly děti ze třídy Žabiček. Přivítání bylo pro děti příjemné - na sále už na ně čekaly velké míče!! To bylo něco!! Ale jenom chviličku...a honem na rozcvičku v kruhu. Potom koulení těch velkých míčů a potom? Překážková dráha - chůze po laně ( ..samozřejmě na zemi..), hod na cíl, lavička, žebřiny, koulení sudů - bylo toho hodně. Ještě chvilku velké fotbalové utkání, střelby na branku a pak společná hra "Na jelena". Vůbec se nám nechce odejít. A tak si ještě posíláme pohyby v kruhu. Jeden za druhým uděláme například dřep a zase se postupně zvedáme, zkusíme také dupnutí a nebo tlesknutí. A na závěr si posíláme pohlazení: jsme přece všichni kamarádi a máme se rádi.

Marcela Jonešová

17. února 2017