Vystoupení na zámku

Díky spolupráci s Domovem pečovatelské služby nás oslovila p. ředitelka a požádala o vystoupení pro seniory na ZÁMKU v sobotu 12.11. Vystoupení se zúčastnilo 13 dětí a podpořit je přišly také jejich rodiny. Děti předvedly podzimní pásmo složené z nástupní písně Pod naším okýnkem, zatancovaly mazurku Měla babka čtyři jabka, zarecitovaly dlouhou báseň O Neotesánkovi ve formě rozdělených rolí (vypravěči, mámy, tátové a Otesánek) a nakonec zazpívaly píseň Moje malé světýlko. Jejich první oficiální vystoupení se povedlo, děti sklidily velký potlesk a odnesly si sladkou odměnu. Děkujeme rodičům za pomoc a podporu.

Lucie Strnadelová, Bára Kučerová

Ráda bych také připojila své poděkování - dětem, rodičům i paní učitelce Lucce a Báře, které děti svědomitě na toto vystoupení připravily.

Marcela Jonešová

14. listopadu 2016