Škola v přírodě - den druhý

Sluníčko nás sice dnes ráno nevítalo, ale i tak jsme vstávali s dobrou náladou. Snídaně nám náladu ještě vylepšila - mohli jsme si vybírat: kuličky s mlékem, rohlík nebo chléb se šunkou, domácí koláč. Někteří ochutnali dokonce všechno! Po snídani děti malovaly zážitky z předešlého dne. Přestalo pršet a tak jsme se vydali na další průzkum okolí - tentokrát na Špičácké sedlo. Musíme uznat, že jsme správní turisté. Do cíle vždy dojdeme! O to víc nám potom chutná.V poledne jsme si pochutnávali na frankfurtské polévce a na pečeném kuřeti s bramborovou kaší. Polední klid rychle utekl a bylo tu překvapení...návštěva HORSKÉ SLUŽBY. Přivítal nás sám náčelník HS, krátce dětem povyprávěl o své práci a potom následovala prohlídka techniky. A to bylo teprve něco! Ani se nám nechtělo zpátky do hotelu. Ale protože jsme věděli, že k večeři bude rajská omáčka s knedlíkem - přece jen jsme se vrátili. A po večeři byla oslava - Vaneska má přece dnes svátek a Viktorka narozeniny!!!..všechno nejlepší!

A pak už jen do sprchy a do hajan...

24. května 2016