Besedy v naší školce

V minulém týdnu jsme ve školce opět poznávali něco nového. Hned v pondělí jsme ve třídě Žabiček měli milou návštěvu - paní Janu Drvotovou s jejím psem Artušem. Děti se dozvěděly, jak se správně chovat k pejskům a pak si mohly vyzkoušet, co všechno Artuš umí - pomáhat nevidomým, přinášet předměty..hrát s dětmi hry. Bylo to všechno moc krásné a příjemné.Tenhle zážitek čeká postupně na všechny děti z naší mateřské školky. Věřím, že Artuše si všichni pohladí rádi a budou se na něj těšit třeba i někdy příště!

Páteční dopoledne patřilo přehlídce modelů auomobilů. Viděli jsme modely nákladních, hasičských, popelářských i jiných aut. Ale to nebylo všechno - zopakovali jsme si, jak správně třídit odpad i přecházet - třeba podle semaforu. Bylo to velmi zajímavé dopoledne a určitě si ho všichni rádi zopakujeme.

Marcela Jonešová

18. dubna 2016