Noc ve školce - Žabičky a Medvídci

V pátek 8. dubna se naše školka rozzářila i ve večerních hodinách... byla tu NOC VE ŠKOLCE! Ve třídě Krtečků, Berušek i Žabiček se sešlo asi 60 dětí... a všechny byly skvělé! V každé třídě jsme měli trochu jiný program, ale snaha byla stejná - připravit dětem hezký večer a vyzkoušet si odloučení od rodičů před školou v přírodě.

U nás v Žabičkách jsme se těšili i na  Medvídky - a proto jsme si jako téma večera připravili právě všechno o nich...děti přivítal velký plyšový Méďa a po tanečním startu, hry na ŽIDLIČKY nebo  oblíbené hře KUBA ŘEKL si děti vytvořily malou medvědí koláž. Po tanci a práci přišel HLAD, převlečení do pyžámek a průzkum noční MŠ. Cestou jsme našli televizi a podívali se na MEDVÍDKA PÚ..a pak se krásně uložili do postýlek a za malou chvilku spali a spali...

Marcela Jonešová a Diana Heráková

10. dubna 2016