Recitační soutěž ve Slaném

Včera 23.2. se děti z naší MŠ zúčastnily recitační soutěže v DDM ve Slaném. Soutěže jednotlivců se mohly zúčastnit maximálně tři děti za školku. Za naší školku to byly dvě děti ze třídy Medvídků - Kristýnka Bouzková, Valerie Říhová - a ze třídy Žabiček Vojta Kiml. V této kategorii se umístila na krásném druhém místě Valerie Říhová s básní "Červená Karkulka". Za kategorii kolektivy jela třída Berušek s básní "O nenasytném Otesánkovi" a druhý kolektiv tvořily děti ze třídy Krtečků s básní "O dvou umíněných kozách". Obě básně se moc líbily a sklidily zasloužený potlesk. Moc děkujeme za pomoc rodičům i prarodičům, kteří dětem s nácvikem pomáhali. Pro nás všechny byli naše děti jednoznačně vítězi!

Lucie Strnadelová

24. února 2016