Rozsvícení vánočního stromu

Vánoce se blíží a my jsme je chtěli ve školce přivítat...rozhodli jsme se, že budeme mít také venku před školkou svůj strom...bude svítit a vyrobíme na něj ozdoby. Celý rok je pro nás ve znamení poznávaní přírody a tak tu byl hned další nápad - vyrobíme ozdoby, které budou potravou pro ptáčky! Všechno kolem ozdobí naše svítilny a k tomu zazpíváme rodičům u stromečku nějaké koledy a řekneme básničky...je nám líto, že ne všichni slyšeli a viděli s jakou radostí zpíváme...a příště se to budeme snažit vylepšit.  Zrovna tak je škoda, že rodiče nemohli být u toho, když jsme se soustředěním v očích a "barvou až za ušima" tvořili svítilničky a nebo vyráběli ozdoby...sušili jablíčka, zdobili citrusové plody, rozpouštěli opravdový lůj, poznávali semínka vhodná pro krmení ptáčků. To, s jakou radostí pracujeme a tvořit s námi, ale můžete - na "dílničkách"..ve dnech 14. - 16.12. 2015. Více informací se dozvíte v jednotlivých třídách.

Marcela Jonešová

30. listopadu 2015