Jak začal červen

První červnový týden v mateřské školce byl takovou malou oslavou Mezinárodního dne dětí. Hned v pondělí se děti ze všech tříd sešly na divadelním představení pořádaném ve třídě Berušek. To bylo legrace a smíchu!.......  Po divadle přišlo na řadu překvapení v podobě dárečku pro každého „mrňouse“ a k tomu malá sladká odměna.

Druhý den byl ve znamení sportu. Čekalo nás sportovní dopoledne a na STARTU bylo mnoho netrpělivých závodníků! Na jednotlivých stanovištích si mohli vyzkoušet hod na cíl, skok v pytlích, různé překážkové dráhy i střelbu na florbalovou branku. Malí sportovci to vzali vážně a snažili se dosáhnout co nejlepších výkonů a jejich soutěžní karty se rychle plnily nasbíranými „smajlíky“ za splnění úkolu. A i dnes přišla na řadu odměna: tentokrát v podobě pěkných odrážedel pro každou třídu. A tahle odměna se opravdu líbila a každý den si děti jízdu užívají.

Marcela Jonešová

5. června 2015