Ze života Žabiček

Čas pěkně rychle utíká a malé Žabičky už mají za sebou téměř celých pět měsíců v mateřské školce. Dávno je pryč ranní pláč, děti přichází s dobrou náladou a těší se na své kamarády i na to, co se bude dít nového. A když snad někdy, náhodou, ukápne ještě nějaká slzička…stačí chvilka a ve školce se na stýskání zapomene. Je tady toho přece tolik – postavit tu nejkrásnější stavbu, zacvičit si, poslouchat pohádku, hrát si s kamarády, jít ven, namalovat obrázek, vyrobit malý dárek, naučit se básničku nebo písničku i se dozvědět spoustu zajímavostí a tím vším se učit novému a rozvíjet svou osobnost.

Posledním příjemným zážitkem bylo pro děti páteční „KOUZELNÉ PŘEDSTAVENÍ“. Žabky spolu s ostatními dětmi s nadšením sledovaly dvojici kouzelníků a byla opravdu radost pozorovat jejich rozzářené oči a poslouchat dětský smích. Tak ať máme nejen v Žabičkách, ale v celé mateřské školce stále dobrou náladu!

Jonešová

19. ledna 2015