Výtvarně pracovní kroužek

Letošní činnost ve výtvarně – pracovním kroužku jsme s dětmi ukončili 31. května 2013.

Výroba předmětů, které děti vytvářely, byla zaměřena tématicky k aktuálnímu ročnímu období.
K první podzimní dekoraci jsme s dětmi použili jutu, lýko a přírodniny, poté děti proplétaly z proužků polokartonu barevnou rybu - podložku. V zimě si vyrobily malý vánoční stromeček, dále pak svícen na ozdobené podložce. Pro ptáčky stloukaly krmítko ze dřeva. Na jaře malovaly dřevěné velikonoční vajíčko, aranžovaly jarní větvičku, pak zase ubrouskovou technikou decopage připravily květináč, do kterého zasadily fuchsii. Poslední práce byl dárek pro maminku. Z dřevěného kroužku, korálků a kůže vytvořily brož. Tu nakonec vložily do krabičky z vlnitého papíru, kterou si složily a ozdobily stužkou .
Jana Neumannová

12. června 2013