Září u Žabiček

V integrovaném bloku Moje MŠ se děti seznamovaly s prostředím třídy a také se jmény kamarádů a svými novými značkami, jmény p.učitelek. Značky se děti naučily s písničkou Vláček žabovláček, vláček se jim moc líbil, proto se s ním také vyfotily.
Během prvních dnů se děti seznamovaly s třídními pravidly, naučily se písničky Slušné chování a Omlouvat se nezapomínej.
Naučily se také svoji hymnu a jako správné opravdové žabičky přeskakovaly velkými skoky přes potok.
V integrovaném bloku Moje město se děti učily poznávat rozdíl mezi městem a vesnicí s veselými obrázky, seznamovaly se s názvy ulic  písničkou Kam jsme došly kdo to ví a s keramickým označením ulic v Buštěhradě se také vyfotily. Postavily si žabí domeček z kostek a zahrály si na poštáky. Nakonec si vytvořily krásný papírový pohádkový domeček plný překvapení.
Otradovcová

9. října 2012