Kroužek seznamování s anglickým jazykem

V úterý 4.10. zahájil svoji činnost zájmový kroužek anglického jazyka. Děti se již od rána nemohly dočkat odpoledne, až „angličtina“ začne. Z důvodu velkého počtu zájemců, byly rozděleny do dvou skupin.

Ve 13,00 hod. začala skupina mladších dětí a ve 13, 30 hod. skupina starších dětí, které navštěvovaly tento kroužek již v minulém školním roce.

Děti přivítala usměvavá paní lektorka Monika Dvořáková. Po krátkém přivítání a vzájemném představení už byla slyšet první anglická slovíčka, veselá anglická písnička, kterou si děti poslechly a na závěr hodiny i zazpívaly. Paní učitelka také všem rozdala první pracovní listy z pracovního sešitu, s kterým budou pracovat po celý školní rok. První lekce kroužku utekla a děti se již těší na další.

Š. Kočárková

24. října 2011