Náš předvánoční host

Dnes bylo úterý a to není den, ve kterém se děti scházejí k pravidelné činnosti v kaktusářském kroužku. Proto jen někteří jeho členové měli to štěstí, že byli při neplánovaném setkání s předsedou kaktusářského spolku v Kladně, panem Ing. A. Novákem.

Přišel za dětmi, aby jim popřál bohatou nadílku pod vánočním stromečkem, hodně štěstí, pěkné školní výsledky i pěstitelské úspěchy. Donesl dětem další odbornou  literaturu o kaktusech a kalendáře. Nechybělo předání vzkazů od všech dospělých členů spolku a pozvání na jejich čtvrteční členskou schůzi, která se uskuteční v odpoledních hodinách v Kladně.

Během krátké návštěvy se hovořilo o všech sbírkových kaktusech, ale hlavně o pikýrování a ošetřování malých semenáčků.

Že i tentokrát byla nálada všech zúčastněných výborná, dokládá přiložená fotografie.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka