Popřáli jsme hodně zdraví

Od vzniku Domu s pečovatelskou službou v Buštěhradě, navštěvují jeho obyvatele děti ze školní družiny. Těsně před Vánocemi přicházejí s písničkami, koledami, hranou pohádkou nebo příběhem. Letos si však připravily překvapení. Aby přání krásných Vánoc bylo opravdu důrazné, přizvaly si malé děti na pomoc školní pěvecký sbor starších žáků.

Žertovné pásmo nejmenších, koledy a písničky vystřídal zpěv nejstarších sólistek a sboru. Nechyběla hra na hudební nástroje bratrů Horkých pod vedením Mgr. E. Červeného. Poměrně malá společenská místnost byla při závěrečném společném zpěvu naplněná k prasknutí. 69 dětí zpívalo na rozloučenou společně se seniory nevánoční „Slepičku kropenatou“.

Popřáli jsme hodně zdraví, krásnou pohodu a těšíme se na další setkání v lednu. To si naši přátelé zahrají společně s dětmi turnaj v deskových hrách.

7. prosince 2006