Výstavujeme v Domu techniky - Kladno Sítná

V sobotu 6.6.2009 byla přesně v 9,00 hodin otevřena výstava kaktusů a sukulentů, kterou pořádá ČZS Kladno, Klub kaktusářů Kladno a Dům techniky za přispění statutárního města Kladna.

V úvodu vystoupily děti z kaktusářského kroužku se třemi písničkami, a pak se slavnostního zahájení ujal primátor města Kladna Ing. Dan Jiránek. Ocenil ušlechtilou zálibu jak dospělých, tak našich dětí, které mají na výstavě samostatnou expozici. Všem popřál mnoho pěstitelského zdaru. Zdůraznil, že je možné, aby velké město, jakým zcela nepochybně Kladno je, úspěšně spolupracovalo i s menšími obcemi  a okolními městy.

Naše děti tak svou úspěšnou činností prezentují nejen školní družinu, ale i Buštěhrad, ve kterém jejich škola stojí.

Výstava je otevřena do úterý 9.6.2009 od 9,00 - 18,00 hodin.

Anna Holeyšovská
vedoucí vychovatelka