Koncert v ZUŠ Buštěhrad

Školní družina má dlouholetou a úspěšnou spolupráci se ZUŠ Buštěhrad. Pedagogové obou zařízení si nejen vzájemně předávají žáky, ale také pozorně sledují výsledky jejich činností u "konkurence".

Dnes jsme přijali milé pozvání pana ředitele Bohumíra Bednáře ze ZUŠ Buštěhrad na koncert. (Byl uspořádán pouze pro děti které navštěvují školní družinu.)

Seznámil nás nejen se školou, ale uváděl i celý hodinový program. Představoval jednotlivé účinkující, jejich nástroje, hovořil o hudební nauce a  mnoha zákonitostech, které se k hudbě vztahují.

Dětem hráli spolužáci, se kterými se dobře znají ze školy, z družiny nebo pobytu venku. Vzájemné setkání v koncertní síni však bylo pro většinu z nich první a plné překvapivých, krásných dojmů.

Za pozvání do "hudební školy" děkujeme. Doufáme, že není naší návštěvou poslední.

Anna Holeyšovská
vedoucí vychovatelka