Lidice proti Buštěhradu - turnaj zábavných her

V minulém týdnu se konal ve vestibulu staré budovy školy malý turnaj zábavných her. Vzhledem k tomu, že školní družinu navštěvuje velká skupina dětí z Lidic, patřilo první kolo právě jim. Své schopnosti poměřily se stejně početnou a věkově shodnou skupinou hráčů z Buštěhradu.

Tři soutěžní disciplíny byly jednoduché, časově nenáročné, ale jejich výsledek se předem nedal odhadnout. Na své si tak přišli prvňáčci i nejstarší žáci ze čtvrtého ročníku. Štěstěna přála těm, kteří jako první zdolali velké školní schodiště. Zručnost si všichni vyzkoušeli při trhání papírových proužků. Rychlost a obratnost byla na řadě při běhu po papíru na určenou vzdálenost.

Protože síly soutěžících byly vyrovnané a výsledek turnaje těsný, uskuteční se v prosinci odvetný zápas. Spojí se v něm síly všech dětí, které dojíždějí z okolních obcí proti družstvu domácích.

Anna Holeyšovská
vedoucí vychovatelka