ZŠ Buštěhrad má talent 3. kolo 29.1.2018

Poslední tóny, pohyby, obrázky a  slova. Je to tady. Sedíme, nedutáme a sledujeme členy poroty. Ta povstala a s úsměvem začíná vyhlašovat výsledky. Na 3. místě v kategorii  gymnastika se umístil Šimon Hájek, na druhém místě v kategorii kresba žákyně 1. třídy Johanka Fialová a absolutní vítěz s nejvyšším počtem bodů a první příčku v soutěži Talent získala děvčata Ema Krečová, Natálka Ráczová, Adélka Bušková a Alena Semrádová pod názvem „Black team“ s pódiovou skladbou.

Poděkování patří všem, co soutěž vymysleli, zorganizovali a hlavně se jí zúčastnili. ZŠ Buštěhrad má školu plnou talentovaných žáků a tak jsou vlastně všichni vítězové. Příští rok si vše zopakujeme a hlavně už budeme vědět jak na to.

Kolektiv ŠD

2. května 2018