Branov 16.5.2015

Tradiční setkání, pořádané k uctění Oty Pavla, proběhlo dnes v Branově u pamětní desky, která je na zdi místní sokolovny.

Do Branova přijeli fotbaloví internacionálové, aby sehráli přátelský zápas (např. T. Obermajer, L. Vízek, F. Štambacher a další). Automobiloví a motocykloví veteranisté celou akci podpořili a účastnili se v hojném počtu.

Soubor DUHA byl přizván občanským sdružením "Za společný Branov" aby vystoupil s hudebním a pěveckým programem. Ten děti doplnily nejen ukázkami četby z knihy Oty Pavla "DUKLA mezi mrakodrapy", ale také slovními humornými drobnostmi ze školního prostředí.

Díky příznivému počasí se vydařilo vystoupení, ale i návštěva "Pohádkové zahrádky" v obci Lány, kde se velká výprava dětí a jejich rodičů zastavila, aby zde ukočila příjemně prožitý odpolední čas.

Velmi děkuji všem rodičům za výraznou organizační pomoc, hojnou účast a vstřícnost, se kterou k celé akci přistoupili.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka