Tvůrčí dílna se seniory

Návštěva seniorů z Domova s pečovatelskou službou Buštěhrad proběhla v tvůrčí a optimistické atmosféře 13.11.2014 ve školní družině. Verše a rýmovačky vznikaly někdy těžce, jindy lehce a rychle. Všechny budou i tentokrát zařazeny do další knihy autorských dětských básní. A kdo že byl jejich autorem? Dnes úplně všichni přítomní a důvod byl jednoduchý. Převážná většina dětí byla z první třídy a ještě neumí psát. Co žáčci vytvořili a vymysleli, to  zaznamenávali s tužkou v ruce senioři a také vhodně doplňovali. Bylo u toho mnoho povídání, úsměvů a příjemné pohody. Obě skupiny, tj. děti a jejich dnešní hosté se opět potkají na společenském večeru příští týden.

Děkuji ředitelce Domova s pečovatelskou službou Buštěhrad, paní Simoně Horníčkové, za aktivní spolupráci a pečovatelkám, paní Kindlové a Bleskové, za veškerou organizační pomoc i dárky, které nám dovezly.

Foto k akci: H. Blesková

Anna Holeyšovská