Letní slavnost - 25.6.2014 a prázdninové přání

Jako první účinkující, zazpívaly při dnešní "Letní slavnosti", děti ze souboru DUHA.

Pak už podporovaly další spolužáky, co s velkým nadšením pokračovali v krátkém programu.

Další čas patřil všem, co si chtěli před odchodem na hlavní prázdniny popovídat, ochutnat koláče, opékat špekáčky, skotačit na zahradě nebo vyrábět zajímavé drobnosti v dílničkách.

Vychovatelky školní družiny děkují dětem za jejich snažení, usilovnou práci po celý školní rok, přejí svým žáčkům krásné prázdniny a jejich rodičům vydařenou dovolenou.

Děkujeme všem spolupracovníkům a příznivcům našeho zájmového zařízení za trvalou podporu, sponzorské dary a veškerou další, velice vydatnou pomoc, které se nám během tohoto školního roku dostalo.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka