Otevření univerzitního centra

UCEEB - univerzitní centrum energetických budov je nový ústav ČVUT v Praze.

Dnes 15.5.2014 bylo toto centrum otevřeno na předměstí Buštěhradu za přítomnosti mnohých významných hostů. Mezi nimi byl Ing. Dan Jiránek, primátor města Kladna, Ing. Jitka Leflerová, starostka města Buštěhradu, PhDr. Marcel Chládek, ministr školství, mládeže a tělovýchovy, prof. Ing. Petr Konvalika CSc., rektor ČVUT v Praze a ing. Lukáš Ferkl PH.D., ředitel UCEEB.

Děti ze douboru DUHA přišly umocnit slavnostní chvíle. V rozlehlém prostoru vstupní haly zaznělo několik známých melodií z filmových pohádek. Úsměv na tvářích všech ale vykouzlila závěrečná písnička od autorů J. Uhlíře a Z. Svěráka s názvem "Dělání".  Za ni i za celkový výkon obdržel soubor DUHA zasloužený potlesk a mimořádnou pochvalu od rektora ČVUT Praha, Petra Konvalinky.

Děkuji paní Mgr. V. Novotné za veškerou organizační pomoc, včetně občerstvení pro děti a Mgr. E. Červenému za bezchybný hudební doprovod.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka