Den seniorů

Dnes odpoledne 2.10.2013 přišly  blahopřát děti ze družiny do Domu s pečovatelskou službou v Buštěhradě všem seniorům k jejich svátku. (Ten byl včera, ale z organizačních důvodů bylo nutné návštěvu o den posunout.)

Přinesly nadrozměrné papírové blahopřání se svými kresbami a zazpívaly písničku.

Pak seznámily všechny obyvatele s letošními družinovými novotami a domluvily si konání společných tvůrčích dílen v příštím měsíci.

Děti tentokrát přednesly i neobvyklou prosbu. Požádaly, zda by jim někdo z přítomných seniorů nepřečetl v rámci kampaně "Celé Česko čte dětem" krátkou podzimní básničku. Za všechny splnila toto dětské přání paní Hana Brejchová a po ní i paní ředitelka DPS Buštěhrad, paní Simona Horníčková.

Čas však velice pokročil a s ohledem na další odpolední aktivity dětí bylo nutné návštěvu ukončit.

Velmi děkujeme za vydatné a chutné občerstvení, které za malou gratulaci dostali všichni žáci.

Anna Holeyšovská

2. října 2013