Prázdniny začínají

Vychovatelky školní družiny přejí všem svým žáků i jejich rodinám krásné a zasloužené prázdniny, plné pohody, sluníčka i příjemných zážitků.

Současně děkujeme všem sponzorům a příznivcům za stálou a velkou podporu našeho zájmového zařízení během celého školního roku.

V jeho posledním týdnu to byli manželé Hlavsovi, kteří věnovali dětem kvalitní počítač včetně monitoru a dalšího příslušenství. Paní PhDr. Jarmila Rejlová donesla dětem knihy a vzrostlé semenáčky kaktusů k výsadbě. Poštovní zásilka Ing. Pavla  Stříbrného, doručená poslední den školního roku, obsahovala výsevní materiál a taktéž vzrostlá gymnocalycia k zasazení.

Dopoledne navštívili družinu žáci, kteří docházku do naší školy dnešním dnem řádně ukončili a čekají je středoškolská studia. Při loučení nejen vzpomněli na první třídu, kdy v herně trávili svůj volný čas, ale donesli svým mladším kamarádům dárek na rozloučenou  - velkou krabici se stavebnicí Lego. Velice děkujeme a přejeme hodně studijních úspěchů.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka