Otesánek jinak

Nevlídné počasí úterního odpoledne vůbec nezaskočilo děti, které se rozhodly navštívit interaktivní pořad "Jak se hraje Otesánek".

Možná by se jeho název mohl vyměnit za jiný, který by zněl "Hodina neutuchajícího smíchu a dobré nálady".

Co více napsat k pořadu? Děti se pod energickým vedením herce a moderátora Otty Tesaře učily přesně vyjadřovat, intonovat, zbavovat ostychu, procvičovaly paměť, vhodně komunikovaly. Byl to gejzír zdravé improvizace, upřímnosti, šibalství a laskavého pohlazení slovem. Dětské výskání, tleskání a výbuchy smíchu se nesly celou starou budovou školy. Však přiložené fotografie malých diváků a současně i herců, jsou náležitým dokladem.

Děti si chtějí příjemné chvíle zopakovat, a tak již nyní víme, že další díl zajímavého  programu bude v první polovině měsíce dubna.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka