Přehlídka výtvarných prací a textové tvořivosti

Motto: "Na počátku všeho je lidské snění." (Larry Niven)

Školní družina a Dům s pečovatelskou službou v Buštěhradě vyhlašují společně přehlídku dětské výtvarné a textové tvořivosti s názvem "POHÁDKOVÉ   BYTOSTI" pro děti ve věku do patnácti let. Projekt vznikl po mnohaleté spolupráci obou zařízení, výměně zkušeností a velkém počtu vzájemných návštěv.

Program:

- Přehlídka proběhne před oslavami Dne matek v prostorách Domu s pečovatelskou službou v Buštěhradě dne 9. května 2012 od 14,00 hodin (čas může být operativně upraven).

- Slavnostní zahájení

- Krátké autorské čtení

- Vernisáž výtvarných prací

- Hudební doprovod - soubor Duha

Propozice:

- Do 30. dubna 2012 budou přijímány krátké autorské texty a dvojrozměrné práce různých výtvarných technik.

- Označení prací - jméno a příjmení autora, věk, název práce, adresa zařízení, které dětské dílo posílá.

Kontakt:

- Anna Holeyšovská, školní družina při ZŠ Oty Pavla Buštěhrad, Tyršova 77, 273 43.

- Telefon: 312 250 878

10. ledna 2012