Loučení se školním rokem a 10. část - Ajax

Tři dny před koncem školního roku přišel za dětmi AJAX - policejní pes, aby se s nimi rozloučil, ale také donesl nejdůležitější zásady pro bezpečné prázdniny.

Vše shrnul v prázdninové desatero, které si odnesly všechny děti domů a rozdal drobné dárky. Definitivní zakončení celoročního projektu však bude až po prázdninách. V září byl projekt zahájen a ve stejném měsíci také skončí.

Děti se s milým pejskem rozloučily a již nyní se těší na překvapení, které jim přinese.

Vzhledem k tomu, že tato akce byla již poslední ve školním roce 2010 - 2011, přejeme dětem pěkné prožití letních prázdnin.

Současně děkujeme rodičům, široké veřejnosti, přátelům, sponzorům a všem, kteří naši práci s dětmi v tomto školním roce všemožně podporovali, za jejich přízeň a přejeme léto, které bude stejně krásné, jako právě rozkvetlý Růžový sad v Památníku Lidice.

Anna Holeyšovská

Jitka Procházková