Vystavujeme opět v Kladně

V dopoledních hodinách byla dne 23.6.2011 otevřena výstava kaktusů a sukulentů v Domě techniky v Kladně na Sítné.

Klub kaktusářů Kladno, jeden z našich významných sponzorů, přizval k vystavování děti z kroužku. Proto bylo celé středeční odpoledne věnováno vybírání nejkvalitnějších výpěstků. Děti si na výstavě nechtějí udělat ostudu, a tak zařadily mezi exponáty i sukulentní a mrazuvzdorné rostliny. Právě ty se v poslední době stávají oblíbenými a pěstitelé je s úspěchem vysazují do okrasných zahrad.  Pro návštěvníky děti připravily malé upomínky pro štěstí - při pěstování zakoupených kaktusů - a poděkování za návštěvu.

Výstava potrvá do soboty 25.6.2011 a jste na ni všichni srdečně zváni. Otevřeno je od 9:00 do 18:00 hodin.

Anna Holeryšovská

23. června 2011