Na vernisáži v Lidicích

Ve středu 15.6.2011, přesně v 10,00 hodin byla zahájena vernisáží výstava v Památníku Lidice, na které představují výsledky své práce školní družiny Středočeského kraje. Je to již druhý ročník a má název "Projekty ve školních družinách".

Před slavnostním přestřižením pásky vystoupily děti ze souboru "Duha" v krátkém programu. Na kytaru je doprovodil Petr Štěpán, učitel ZUŠ Buštěhrad.

Naše školní družina vystavuje drobné práce dětí z papíru, kresby, ale také fotografie z nejrůznějších činností, kterým se věnují.

Portfolia pak seznamují návštěvníky se třemi projekty časově neomezenými, mezi dětmi oblíbenými, z nichž nejstarší probíhá od roku 2000.

Ve výstavní síni Pod Tribunou v Památníku Lidice je výstava k vidění až do 30.9.2011.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka