Den matek v DPS Buštěhrad

Poblahopřát s předstihem k nedělnímu Dni matek, přišlo dnes dvacet nejmladších dětí ze školní družiny do Domu s pečovatelskou službou v Buštěhradě.

Písničky o přírodě, žertovné popěvky a dětská říkadla vystřídala zábavná taneční hra,  veselý popěvek i zcela vážná ukázka malého baletu, kterou předvedla celá skupina děvčat a hochů.

Půlhodinové vystoupení vykouzlilo úsměv na tvářích obyvatel. Došlo na vzájemné předávání drobných upomínek a nechybělo malé překvapení.

Děti nejdříve pozvaly "své" babičky a dědečky na zábavné odpoledne do družiny, a pak na výstavu kaktusů, která se uskuteční v Památníku Lidice, kde budou vystavovat své výpěstky společně s Klubem kaktusářů Kladno. Obě pozvání byla přijata a  proběhnou v závěru měsíce května.  Na setkání se všichni velmi těší.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka