Letní slavnost 2017

Ve středu 28. 6. se v konala vsadu školy závěrečná akce školního roku Letní slavnost. Přes počateční zpoždění, způsobeném krátkým ale vydatným deštěm, vše proběhlo hladce.

Program byl bohatý. Po pásmu tanečních a pěveckých vystoupení dětí MŠ, ZŠ i učitelů přišli na řadu naši nejstarší žáci. Ti se stylově a dojemně se školou veřejně rozloučili. Po předání cen za sportovní den pořádaný školním parlamentem přišla na řadu hromadně zatančená country píseň Zuzana. Poté již následovala druhá část programu, kdy děti přešly na provizorní sportoviště a mohly získat za své snažení nějaké sladké odměny.

Pohodově jsme se tedy rozloučili nejen s deváťáky ale i s celým školním rokem 2016/17, který byl náročný ale úspěšný.

Děkujeme všem za účast za podporu a těšíme se na Vás příští rok.

Mgr. Václav Barták

3. července 2017