Ponožkový den

Dne 21.3.2017 proběhl díky iniciativě paní učitelky Oherové a školního parlamentu na naší škole "Ponožkový den." Tento den se koná u příležitosti světového dne Downova syndromu. Datum tohoto dne není náhodný. Tento syndrom je vrozený a jedná se o poruchu 21. chromozomu,který je ztrojený. Proto 21.3. Symbolem jsou odlišné ponožky. U nás ve škole se do akce,která byla uspořádaná na podporu tohoto dne zapojilo 15 tříd, většina pedagogických pracovníků a někteří nepedagogičtí pracovníci. O úspěšnosti akce svědčí některé fotografie a video.

Mgr. Eva Bláhová

Výsledky:

Třída                                            Body

1.A. + 2.A. + 3.B. + 4.A. + 4.B.     18
1.C. + 2.A. + 6.A                             13
1.B.                                                10
5.A. + 5.B.                                       9
6.B. + 7.B.                                       7
2.B.                                                 5
3.A.                                                 4
7.A. + 8. + 9.                                   1

Děkujeme všem pedagogům a provozním zaměstnancům, kteří podpořili akci a vzali si různé ponožky