Halloween + otevření školy

Ve středu 2.11. 2016 byl u nás ve škole výjimečný den. Tradiční oslavu keltského svátku Halloween jsme spojili se slavnostním otevřením přístavby nové budovy ZŠ a její prohlídkou. Úvodního slova a stříhání pásky se ujala paní ředitelka Krečová s paní starostkou Javorčekovou za přítomnosti zástupců zhotovitele, UCEEB a všech kteří se na přístavbě podíleli.

Kromě tradičních strašidelných dýní, obleků, soutěží a výrobků tak byly připraveny také chemické pokusy, práce s mikroskopy a videoprezentace vývoje stavby. Návštěvníků bylo opravdu mnoho a kladných ohlasů také. V nové jídelně a kuchyni bylo připravené občerstvení, takže při obhlídce nových prostor nikdo hlady netrpěl.

Děkujeme všem za návštěvu a za trpělivost při provizorním provozu, který rozšíření školy předcházel.

8. listopadu 2016