Žabičky v Sokolovně

V úterý 10.dubna jsme se hned po svačině oblékli, na záda nasadili batůžek a hurá směr Sokolovna.

Čekalo nás tam velké cvičení. Jako  školáci se kluci a holčičky seřadili a tělocvičnou se ozvalo hlasité : „ K dnešnímu cvičení nazdar ! “ A  hlasitá odpověď : „ Zdar ! “

A už mohlo začít cvičení, nejdříve rozcvička. Po důkladném rozcvičení nám paní učitelky připravily překážkovou dráhu, kde nechyběly poskoky, zdolávání překážky lezením, přitahování po lavičce, převaly na žíněnce a výstup a sestup na žebřinách.

Cvičení ve družstvech s míči se všem také líbilo. Na závěr si děti s nadšením zahrály pohybovou hru Na jelena.

Je sice pravda, že už někoho na zpáteční cestě do školky bolely nožičky, ale  i tak se nám v Sokolovně líbilo.

Štěpánka Kočárková

10. dubna 2018