Rozloučení Krtečků s prvním školním roce ve školce

Ve středu odpoledne jsme se společně s rodiči, ale také prarodiči a sourozenci sešli naposledy v letošním školním roce v naší třídě. Na všechny již čekali kluci a holčičky ve " sluníčkových čepičkách ". Zamávali všem a náš krátký kulturní program mohl začít.

Najprve zazněla básnička Ahoj, ahoj, kterou začínáme každý náš den. A pak už se děti proměnily v jarní kytičky, o kterých známe všichni básničku. Kytičky rostou v travičce a na zahrádce o ně pečuje pan zahradník, tak jsme si o travičce a zahradníkovi zazpívali. A protože travičku má ráda ovečka a husy, tak jsme ani na ně nezapomněli. Písnička o jaru, kterou děti zazpívaly předala vládu snad teplému létu, které dnes začalo.

Tak, jako se děti rozloučily s jarem, tak my, paní učitelky, se loučily s dětmi. Každý od nás dostal na památku medaily a obrázek, na kterém se usmívalo sluníčko, které přineslo sladké lízátko.

Ale my se neloučíme na dlouho, jenom na chvilku. Prázdniny utečou jako voda a potom se zase sejdeme v naší třídě.

Tak ještě jednou, krásné prázdniny.

Štěpánka a Jitka

28. června 2017