Červnové setkání v DPS

První červnové pondělí jsme se tentokrát naposledy v tomto školním roce setkali se seniory v Domově pečovatelské služby. Chtěli jsme s babičkami a dědečky vyrábět lapače snů nad jejich postýlky. Dětí bylo moc a počasí venku lákalo k hrám, proto jsme je vyrobili ráno ve školce. Když jsme je předali spolu s malou sladkostí ke kávě, měli z toho všichni radost. Zazpívali jsme píseň „My jsme děti z Berušek“ a u písně o zvířátkách se k nám některé babičky přidávaly. Než jsme odešli, chvíli jsme si ještě povídali. Senioři chtěli vědět, kam děti pojedou na dovolenou a jak se těší do školy. S pohlazením na duši i na těle, neboť se některé děti osmělili babičky obejmout či pohladit, jsme odcházeli a těšili se na lízátko, které děti na rozloučenou dostaly. V příštím školním roce budou tato příjemná setkání probíhat s třídou dětí Žabiček.

S úctou a poklonou k vitalitě některých seniorů Lucie Strnadelová

7. června 2017