Škola v přírodě - den pátý a poslední

.....a je to tady - jedeme domů...zbývá poslední snídaně, naložit kufry a tašky do autobusu - poděkovat v hotelu za milé jednání a vynikající stravu, zamávat a jet. Ale je přece dopoledne a je škoda odjet hned. Vydáme se tedy do Srní, kde je ve VLČÍM VÝBĚHU možnost pozorovat vlky. Příroda je krásná a děti jsou neskutečně hodné..ale to byly celý týden - všude jsme na ně slyšeli jen chválu! Vlky i s mláďátky jsme viděli sice na videu v novém INFORMAČNÍM CENTRU, ale vidět je doopravdy..to by bylo něco. Tiše a beze slov procházíme vlčím výběhem, ale přesto máme smůlu...vlci mají asi polední klid. A je jen málo dětí, které ve výběhu mezi kameny spícího vlka zahlédly.. tak snad příště! Dáme si alespoň řízek a trochu pohrajeme..uděláme poslední bouli, prodřeme legínky, vylejeme pití do batohu a můžeme jet. Domů... k těm, které máme nejraději a bez kterých jsme statečně celý týden vydrželi... Chtěla bych vám říct, že máte skvělé děti a byla radost s nimi být.

Marcela Jonešová

..a já mám skvělé kolegyně, kterým děkuji za práci a přístup k dětem i za zodpovědnost, kterou na sebe bez váhání vzaly..

27. května 2016