Škola v přírodě - den první

Cesta na Špičák rychle utekla a ještě před obědem se děti ubytovaly. V poledne jsme si všichni pochutnali na bramborové polévce a na těstovinách s masem na žampionech. V době poledního klidu došlo na vybalování kufrů a rovnání do skříní. I přes malý "zahradnický" deštík jsme se vydali na vycházku a udělali jsme dobře - spadlo na nás sotva pár kapek. Sice se ochladilo, ale vycházka se vydařila. Viděli jsme lyžařský areál, lanovku, z dálky jsme poznávali náš hotel a hlavně si prohlédly nové vlakové nádraží. Došlo i na stavbu lesních chaloupek. Po večeři ( francouzské brambory ) si děti pohrály na pokojích nebo v herně a po večerní hygieně a pohádce už všichni leží v postýlkách a s přibývající tmou k nim jistě brzy přijde spánek.... tak dobrou noc...

23. května 2016