Prosincové aktivity družiny

Během uplynulých dní se v odděleních školní družiny provedl „tradiční vánoční úklid“. Paní vychovatelky změnily uspořádání nábytku v odděleních, vyhodily staré a rozbité hračky, krabice, staré válendy. Dokoupily se nové hračky, stolní hry, puzzle, výtvarné potřeby. Děti plné elánu vytváří vánoční dárky, které vám nosí domů. V minulém týdnu se obnovil pěvecký kroužek. Vychovatelka Ludmila Švecová doprovází děti při zpěvu na harmoniku a na první vystoupení se můžete těšit na vánočním jarmarku ve středu 21.12. od 16.00.

Další velká změna čeká děti z 6. oddělení na nové budově. Momentálně probíhá rekonstrukce jejich budoucí družiny (v křídle vedle třídy MŠ), kam se, doufejme, přestěhují již v lednu.

Kolektiv ŠD

19. prosince 2016