BUSHFEST - 10.9.2016

Pěvecký soubor DUHA, který patří školní družině, zahájil 10.9.2016 ve 14:00 hodin další ročník hudebního festivalu BUSHFEST. Polovina dětí, malých, šikovných a nadějných, byla z prvních ročníků. Přišly do školy prvně v minulém týdnu a již dnes odpoledne stanuly se svými staršími spolužáky na pódiu při velké kulturní akci města.

Zazpívaly 7  lidových písniček a pokusily se o jednu z divadla Semafor, kterou velice milují, ale... Nic nedbaly, že je nemůže doprovodit hudba a předvedly spontánní výkon, který vyloudil úsměv na tvářích přítomných hudebníků, pořadatelů, rodičů i dalších návštěvníků.

Hudbu vnímá každý po svém. Pro někoho je koníčkem, pro dalšího zábavou nebo povoláním. Pro naše děti je především odpočinkem, radostí a potvrzením, že hudba je nezbytnou součástí lidského života.

Děkujeme pořadatelům hudebního festivalu za projevenou důvěru, přizvání k akci a bohaté občerstvení pro děti.

Děkuji všem rodičům za účast a doprovod dětí.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka