DEN POEZIE - registrace

Dnes úspěšně proběhla další registrace naší školní družiny do celorepublikového poetického festivalu DEN POEZIE s mezinárodní účastí básníků. Má podtext "Žádný člověk není ostrov".

V jeho rámci se konají už od těchto dnů tvůrčí dílny ve druhém oddělení, kam přicházejí děti se zájmem o poezii. Pracují se slovy, rýmy, větami i delšími poetickými texty. Učí se slyšet naši krásnou mateřštinu, rošiřují si slovní zásobu, nechávají se ovlivňovat svojí fantazií, která je v mladším školním věku hodně aktivní. Kreslí si ilustrace ke svým básním, rýmovačkám a říkadlům.

Slavnostní večer, při kterém dojde k pokřtění šesté knihy dětských veršů se tentokrát uskuteční v našem městě a to v pátek 25. listopadu 2016 od 17:00 hodin v Zámku Buštěhrad. Všichni jste již nyní srdečně zváni.

Podrobnosti k celé akci budou předány rodičům v polovině listopadu.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka