Zpívání v Branově

Vzpomínkové akce na spisovatele, novináře a redaktora Otu Pavla, jehož jméno nese i naše škola, se účastnily děti ze souboru Duha.

Za velice příznivého počasí přijely společně se svými rodiči, členy sportovního klubu Dukla Praha, Veterán klubu z Rakovníka (historické, mopedy, kola, motorky, auta) a dalšími hosty, do Branova.

U sokolovny, kde je na zdi umístěna pamětní deska Oty Pavla, proběhlo ve 13:30 hod. kladení kytic. Následovala četba úvahy o významu práce sportovního redaktora ve vztahu k současnému společenskému i sportovnímu dění. Zbývající čas patřil předčítání z knihy "Smrt krásných srnců a vystoupení dětí z Duhy, které zazpívaly 5 písniček.

Jejich snaha byla odměněna nejen potleskem, ale také vydatným občerstvením i sladkostmi, za které organizátorům, o.s. "Za společný Branov", velmi děkujeme.

Cesta domů byla i tentokrát zpestřena zastávkou v Lánech a spojena s nahlédnutím do zámecké zahrady.

Velmi děkuji všem rodičům za účast při této akci a organizační pomoc.

Děkuji Mgr. E. Červenému za hudební doprovod souboru.

14. května 2016